سمعک فوناک

سمعک های فوناک:

[/vc_column_text][vc_column_text]

سمعک فوناک در طول سالیان دراز فعالیت خود هواره به نیازهای خاص افراد کم شنوا حساس بوده و با بهره مندی از دانشمندان تراز اول دنیا در لابراتوارهای تحقیقاتی خود موفق به ارائه محصولات منحصر به فرد و پرطرفداری در هر دوره شده است.

جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید (کلیک کنید)
09104963665 

شرکت فوناک همواره پیشرو بوده و از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا برخوردار می باشد.

در حال حاضر سمعک های نسل مارول و پارادایس فوناک تنها سمعک‌های وایرلس دنیا می باشند که امکان اتصال مستقیم به تمام گوشی‌های هوشمند وایرلس از سیستم عامل ios , Android و حتی بلوتوث های کلاسیک گوشی‌های قدیمی خرا ساپورت کرده و امکان اتصال به هر منبع بلوتوثی را دارند و همچنین داخل خود سمعک میکروفون‌هایی تعبیه شده است که صدای فرد را نیز هنگام تماس تلفنی به طرف مقابل می‌رساند و در واقع بصورت یک هندزفری عمل می کند.

 

[/vc_column_text][vc_column_text]

جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید (کلیک کنید)
09104963665 

انواع سمعک های فوناک:

[/vc_column_text][vc_column_text]

از لحاظ نسل پردازشی سمعک‌های فوناک به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند.

جدیدترین نسل پردازشی در حال حاضر نسل پارادایس (Paradaise) می‌باشد.

و قبل از آن مارول (Marvel) وبیلانگ (Belong) و ونچر (Venture) و کوئست (Quest) و … می‌باشند.

جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید (کلیک کنید)
09104963665 

از لحاظ سطح قیمتی کیفیتی به ۴ سطح ضروری (Essential) و استاندارد (Standard) و پیشرفته (Advanced) و عالی (Premium) تقسیم می شوند. که ضروری با عدد ۳۰ (۸کانال) ، استاندارد با عدد ۵۰ (۱۲کانال) ، پیشرفته‌ها عدد ۷۰ (۱۶کانال) و عالی با عدد ۹۰ (۲۰کانال) نشان داده می شوند.

همچنین برای افرادی که از لحاظ اقتصادی امکان خرید سمعک با قیمت بالا را دارند همواره در هر نسل پردازشی خود یک سطح پایه (basic) تولید می شود که بتواند پاسخگوی نیازهای تمام افراد جامعه باشد.

سمعک‌های پشت گوشی با نام Bolero ، داخل گوشی با نام Virto ، سمعک های رسیور داخل کانال با نام Audeo ، سمعک‌های پشت گوشی خیلی قوی با نام Naida می‌باشند.

سمعک‌های نایدا فوناک از محبوبیت بسیار بالایی برخوردارند زیرا دارای قدرت و محدوده پوشش بسیار بالایی بود و همواره برای افت های شدید تا عمیق بهترین گزینه می‌باشند.

مقاله کامل مربوط به سمعک را میتوانید از این لینک بخوانید

[/vc_column_text][vc_column_text]

Scroll to top
Call Now Buttonمشاوره و دریافت نوبت