سمعک زیمنس

سمعک زیمنس ساخت برند معتبر زیمنس در طول تاریخ در تلاش برای یافتن راه حل هایی برای شنیدن با کیفیت بالا بوده است.

سمعک‌های زیمنسی اخیرا به شرکت سیوانتوس (Sivantos) واگذار شده است.

جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید (کلیک کنید)
09104963665 

شرکت سیوانتوس از نام سیگنیا (signia) برای سمعک‌های جدیدش استفاده کرده است. سمعک های زیمنس و سیگنیا گستره وسیعی از سمعک های با کیفیت بالا را به شما پیشنهاد می دهند و در اختیارتان قرار می دهند.

سمعک های زیمنس (signia) همواره نوآوری داشته و پیشگام بوده اند و در حال حاضر تنها سمعک داخل گوشی قابل شارژ وایرلس را با نام SIGNIA Active Pro ارائه کرده است.

موفقیت زیمنس در عرصه شنوایی به بیش از ۱۳۰ سال می‌رسد.

جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید (کلیک کنید)
09104963665 

انواع سمعک های زیمنس:

از نظر نسل پردازشی سمعک های زیمنس انواع مختلفی دارند. جدیدترین نسل پردازشی Signia Xperience است که در سال ۲۰۱۹ ارائه شد و همچنان در حال ارائه محصولات مختلف در این نسل می باشد. قبل از آن Signia Nx ، Signia Primax، Signia Binax و Signia Micon بوده است.

از نظر سطح قیمتی-کیفیتی به چهار سطح پایه، استاندارد، پیشرفته و عالی تقسیم می شوند. برای سمعک های عالی از شماره ۷ (۴۸کانال)، پیشرفته شماره ۵ (۳۲کانال) ، استاندارد از شماره ۳ (۲۴کانال)، و برای پایه از شماره ۱ و ۲ استفاده می شود.

سمعک‌های پشت گوشی Motion داخل گوشی Insio سمعک‌های رسیور داخل کانال Pure سمعک‌های رسیور داخل کانال باریک Styletto و سمعک‌های شارژی Charge&Go سمعک‌های IIC پیش ساخته Silk نام گذاری شده اند.

برای مثال Pure 3x 312 یک سمعک رسیور داخل گوش از نسل پردازشی xperience و در سطح استاندارد و دارای ۲۴ کانال می‌باشد.

جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید (کلیک کنید)
09104963665 

سمعک‌های نسل X , Nx زیمنس امکان اتصال مستقیم به سیستم عامل ios را دارند و با رابط بلوتوثی امکان اتصال به سیستم عامل Android را دارند.

مقاله کامل مربوط به سمعک را میتوانید از این لینک بخوانید

Scroll to top
Call Now Buttonمشاوره و دریافت نوبت