خرید سمعک نامرئی

سمعک نامرئی

سمعک نامرئی همان‌طور که از نام آن پیداست، مخفی است و دیگران آن را نمی‌بینند. این نوع سمعک در عمق مجرای گوش قرار می‌گیرد و مانند سایر سمعک‌ها از نظر تکنولوژی و محدوده پوشش (قدرت) انواع مختلفی دارد. دارای Pin یا نخ بسیار ظریفی است که بیمار می تواند توسط پین سمعک را از گوش دربیاورد. اگر برای شما اندازه سمعک مهم است، بهتر است پیش از خرید سمعک نامرئی اطلاعات کاملی درباره انواع سمعک نامرئی، قیمت سمعک نامرئی هوشمند و مزایا و معایب آن داشته باشید.

تجویز سمعک نامرئی به دلیل این‌که عوامل شخصی زیادی از قبیل نوع و میزان کم شنوایی و همچنین اندازه و شکل مجرای گوش در تجویز این سمعک تاثیرگذار است. با سایر مدل‌ها متفاوت است.

جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید (کلیک کنید)
09104963665 

سمعک نامرئی CIC

این نوع از سمعک ها متناسب با قالب گوش افراد ساخته می شود این سمعک به طور کامل در داخل کانال گوش فرد جایگذاری می شود و تنها بخش اندکی از آن قابل رویت می باشد. بلندگوی این سمعک مخفی در قسمت پشت آن قرار گرفته شده است و میکروفون و باتری موجود در آن در قسمت جلویی آن قرار دارد. این سمعک ها دارای ابعاد کوچکی می باشند و برای اینکه بتوان به راحتی آنها را داخل گوش جایگذاری کرد و یا از داخل گوش در آورد، بندی کوچک بر روی آن تعبیه شده است. سمعک داخل کانال نامرئی cic مناسب برای افرادی است از کم شنوایی در سطح متوسط تا شدید رنج می برند. چرا که این سمعک ها رسیور هایی قوی تری به نسبت سمعک IIC دارند و مناسب برای کم شنوایی در حد ۱۰۰ دسی بل می باشند.

سمعک نامرئی IIC

این نوع از سمعک ها را به عنوان کوچکترین سمعک های موجود می شناسیم که در داخلی ترین قسمت استخوانی کانال گوش و عمق کانال گوش جایگذاری می شوند. سمعک نامرئی IIC دارای ابعاد کوچکی هستند و تنها برای افرادی مفید می باشد که کم شنوایی در سطح متوسط دارند. برای سهولت وارد کردن و خارج کردن سمعک در گوش بر روی آن بند کوچکی تعبیه شده است.

مزیت های سمعک نامرئی

بزرگترین مزیتی که سمعک های نامرئی دارند این است که به گونه ای در داخل گوش قرار می گیرند که قابل مشاهده نیستند و از دید مخفی می مانند. به همین دلیل آنها را به عنوان سمعک های شنوایی نامرئی و یا مخفی می شناسیم. این سمعک ها به همین دلیل طرفداران بیشتری نسبت به سمعک های سمعک پشت گوشی و سمعک داخل گوشی دارند.

معایب سمعک نامرئی

در خصوص معایب سمعک های شنوایی نامرئی باید به این مورد اشاره کرد که این سمعکها به دلیل ابعاد کوچکی که دارند گاهی به درستی در داخل گوش جایگذاری نمی شوند و از این رو نمی توانند به درستی صدا ها را انتقال دهند به همین خاطر لازم است برای درست عمل کردن این سمعک ها، از جایگذاری دقیق آنها در گوش، اطمینان حاصل کنیم. از این رو می توان نتیجه گرفت که خرید سمعک نامرئی برای برخی از افراد مناسب نخواهد بود.
سمعک مخفی
سمعک ها در انواع مختلفی در بازار موجود می باشند که هزینه ی خرید هرکدام از آنها به فاکتور هایی هم مانند تکنولوژی بکار رفته در آن، شکل ظاهری، نحوه قرارگیری آن در گوش، لوازم جانبی سمعک و البته برندی که دارند بستگی دارد. سمعک های نامرئی نیز از این قاعده مستثنی نیستند و قابلیت های آنها می تواند در تعیین قیمت آنها موثر باشد. اما به طور کلی می توان این نوع از سمعک ها را در سمعک های گران قیمت دانست. برای مشاوره برای خرید سمعک نامرئی و همجنین اطلاع دقیق از قیمت سمعک ها می تواند با مشاوران ما در کلینیک خانه سمعک تماس حاصل نمایید تا در این زمینه راهنمایی شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

-- بارگیری کد امنیتی --

Scroll to top
Call Now Buttonمشاوره و دریافت نوبت