خرید سمعک دیجی کالا

خرید سمعک

خرید سمعک

سمعک ها، دستگاه های کمک شنوایی هستند که می توانند با رفع و بهبود مشکل شنوایی به افراد کم شنوا کمک کنند تا به راحتی صداها را بشنود. این دستگاه ها با پیشرفت تکنولوژی روز به روز پیشرفته تر شده اند و به کارایی آنها افزوده شده است. گاهی برخی افراد به دلیل کم شنوایی، صداهای طبیعی را آرام تر از بقیه افراد می شنوند، در این صورت خرید سمعک به آن ها در برقراری ارتباط با دنیای اطراف و مشارکت فعال در گفت و گو ها کمک خواهد کرد.

خرید سمعک برای اولین بار ممکن است برای برخی تا حدی پیچیده باشد. هنگام خرید به‌ ناچار با اطلاعاتی روبرو خواهید شد که ماهیت فنی دارند و برای افراد غیرمتخصص تقریبا بی‌معنی و نامفهوم به نظر می‌رسند.

برای اطلاع از قیمت سمعک با ما تماس بگیرید

جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید (کلیک کنید)
09104963665 

خرید سمعک

همه سمعک‌ها با باتری (یک‌بار مصرف و قابل‌ شارژ) کار می‌کنند. اکنون، بیشتر از سمعک‌هایی که با باتری سمعک یک‌بار مصرف کار می‌کنند استفاده می‌شود، اما سمعک‌های شارژی نیز در دسترس می‌باشند. طول عمر باتری سمعک یک‌بار مصرف بستگی به اندازه باتری و تکنولوژی سمعک دارد. باتری‌های کوچکتر طول عمر کوتاه‌تر و باتری‌های بزرگتر طول عمر بیشتری دارند. میانگین طول عمر باتری سمعک از ۵ تا ۲۰ روز است.

خرید سمعک دیجی کالا

تفاوت های ظاهری

انواع سمعک ها از نظر شکل ظاهری به سه دسته ی داخل گوشی، پشت گوشی و پشت گوشی ظریف (رسیور در کانال) تقسیم بندی می شوند. هر کدام از این انواع سمعک مزایا و معایب خود را دارند. ظاهر سمعک تا حدود زیادی بستگی به میزان و نوع کم شنوایی شما دارد. شنوایی شناسان خانه سمعک نهایت تلاش خود را می کنند که ظاهر سمعک منطبق بر سبک زندگی و نیازهای شخصی شما باشد.

جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید (کلیک کنید)
09104963665 

افراد مبتلا به کم شنوایی معمولا مدت ها با کم شنوایی خود سر می کنند تا اینکه به فکر خرید سمعک می افتند. استفاده از سمعک زندگی فرد را در ابعاد مختلفی بهبود می بخشد. شنیدن دوباره ی صدا باعث مشارکت بیشتر در جمع های دوستانه، افزایش اعتماد به نفس در حیطه ی فردی و بهبود امنیت فرد به واسطه ی شنیدن صدا های هشدار دهنده می شود.

قیمت محصولات کمپانی‌های تولیدکننده سمعک با توجه به پلتفرم به‌کار رفته در سمعک تعیین می‌شود. هرچه تکنولوژی سمعک پیشرفته‌تر می‌شود، کیفیت صدا به‌ویژه در محیط‌های پُر سر و صدا بهتر و درک گفتار بیشتر می‌شود.

برای تعیین دقیق قیمت سمعک گوش، لازم است که ما در مورد نوع و میزان کم‌ شنوایی شما و همچنین سبک زندگی و نیازهای شنیداری شما بیشتر بدانیم. در جلسه مشاوره، پس از شنوایی‌سنجی و بررسی نیازهای شنیداری، قیمت سمعک مناسب برای شما تعیین می‌شود.

برخی تصور می‌کنند، قیمت سمعک‌های داخل گوشی از سمعک‌های پشت گوشی بیشتر است، اما این‌طور نیست، برای نمونه قیمت سمعک داخل گوشی با پشت گوشی در یک مدل خاص یکسان است.

جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید (کلیک کنید)
09104963665 

خرید سمعک دیجی کالا

سمعک های نامرئی کوچکترین و مخفی‌ترین سمعک داخل گوشی هستند. معمولا کمپانی‌های تولیدکننده سمعک از تکنولوژی محدوده متوسط  و عالی در این سمعک‌ها استفاده می‌کنند. قیمت سمعک نامرئی IIC، بستگی به سطح تکنولوژی آن دارد.

قیمت سمعک هوشمند با توجه به پردازشگر، سطح تکنولوژی و ویژگی‌های سمعک تعیین می‌شود. ویژگی‌های به‌کار رفته در سمعک‌های هوشمند بستگی به سطح تکنولوژی سمعک دارد، سمعک‌های هوشمند پیشرفته، ویژگی‌های بیشتر و سمعک‌های هوشمند ساده، ویژگی‌های کمتری دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

-- بارگیری کد امنیتی --

Scroll to top
Call Now Buttonمشاوره و دریافت نوبت