جدیدترین سمعک زیمنس

جدیدترین سمعک زیمنس

نسل جدید سمعک های زیمنس(signia)

با جدیدترین سمعک زیمنس تجربه شنیداری خود را افزایش دهید تجربه شنوایی بی سابقه ای که فراتر از راه حل های قبلی شنیداری با صدای طبیعی است

دستگاه‌های پیشرفته Signia AX از پلتفرم پیشگامانه Augmented Xperience (AX) ما با ویژگی‌های Auto EchoShield، Own Voice Processing 2.0 و HandsFree استفاده می‌کنند. AX برای اولین بار از دو پردازنده مجزا استفاده می کند: یکی برای صداهای در مرکز توجه، مانند صدای مکالمه شریک شما و صدای خودتان، و دیگری برای محیط اطراف شما.

جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید (کلیک کنید)
09104963665 

Signia AX اینکه چگونه دنیای پیرامون را می شنوید تغییر میدهد واز فناوری انقلابی Augmented Focus™ ما برای جدا کردن صدای گفتار از صداهای اطراف، پردازش جداگانه آنها و ایجاد کنتراست واضح استفاده می کند. سپس آنها را دوباره ترکیب می کند تا وضوح گفتار فوق العاده ای را در یک محیط کاملاً غوطه ور به شما بدهد. برای تشخیص گفتار از نویز پس‌زمینه دیگر نیازی به زحمت نیست.

در نتیجه، ۱۰۰٪ از شرکت کنندگان در یک مطالعه اخیر، درک گفتار عالی را در محیط خانه خود گزارش کردند. استفاده کنندگان Signia AX همچنین از درک گفتار در نویز بیش از ۲۵٪ بهتر از سمعک های قبلی خود لذت می برند.

حتی ثابت شده است که Signia AX در یک سناریوی مهمانی آزمایش شده بهتر از شنوایی عادی عمل می کند. AX انتخاب محبوب است: طبق یک مطالعه اخیر، ۴ برابر افراد بیشتری سمعک Signia AX را به سمعک قبلی خود ترجیح می دهند.

جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید (کلیک کنید)
09104963665 

برای خرید جدیدترین سمعک زیمنس کلیک کنید

خرید سمعک زیمنس

ویژگی های کلیدی:

  • درک گفتار تقویت شده

● خودکار

  • پردازش صدای شخصی

Own Voice Processing 2.0●

جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید (کلیک کنید)
09104963665 
  • قابلیت اتصال به اندروید و آیفون
  • حالت تلفن / هندزفری
  • هندزفری برای iOS
  • منظره صوتی همهجانبه
  • دستیار دیجیتال هوش مصنوعی
  • در حین حرکت شارژ کنید
  • تشخیص خودکار موقعیت

وضوح گفتار برجسته

فناوری انقلابی AX ما وضوح گفتار فوق العاده ای را به شما ارائه می دهد.

هرگز یک کلمه را از دست ندهید

اگر وارد اتاق‌هایی با پژواک یا بومی شدید می‌شوید، ویژگی Auto EchoShield تجزیه و تحلیل خودکار را در زمان واقعی انجام می‌دهد تا آن صداها را بر اساس نیازها و راحتی گوش دادن کنترل و پردازش کند.

برای خرید جدیدترین سمعک زیمنس کلیک کنید

اگر هنگام استفاده از سمعک صدای خودتان حواس شما را پرت کرده است، Own Voice Processing 2.0 تازه توسعه یافته ما با تشخیص صدای شما و توجه خاص به آن، این صدا را طبیعی می کند.

 

و اگر از آیفون استفاده می کنید، ویژگی جدید HandsFree به شما امکان می دهد از تماس های هندزفری در محیط های مختلف – حتی محیط های پر سر و صدا – لذت ببرید. بنابراین آزادی بیشتری برای ترکیب تماس‌های تلفنی با سایر فعالیت‌ها دارید، در حالی که به وضوح آنچه را که از طریق تلفن گفته می‌شود از طریق سمعک خود می‌شنوید. یک میکروفون داخلی به شریک مکالمه شما امکان می دهد صدای شما را با کیفیت بالا نیز بشنود.

فناوری حسگر پیشرفته تشخیص می‌دهد که در حال حرکت هستید یا خیر، و تشخیص می‌دهد که در کدام موقعیت شنوایی قرار دارید.

اطمینان حاصل کنید که در طول روز همیشه بهترین صدای ممکن را تجربه می کنید.

با Signia AX، توانایی شما برای بهترین عملکرد در همه مکالمات در همه جا درخشان‌تر می شود.

جدیدترین سمعک زیمنس

Augmented Xperience hearing aids

برای خرید جدیدترین سمعک زیمنس کلیک کنید

Styletto AX

CROS Styletto AX

PURE 312 AX

PURE Charge &Go T AX

PURE Charge &Go AX

CROS PURE Charge &Go AX

CROS PURE 312 AX

Insio Charge &Go AX

شنوایی درخشان هرگز آنقدر خوب به نظر نمی رسید

سمعک های شارژی Styletto AX به اندازه صدای شگفت انگیزشان شگفت انگیز به نظر می رسند.

طراحی لباس گوش برنده جایزه آنها کوچکتر از قبل است تا حتی زیباتر و محتاطانه تر در پشت گوش شما قرار بگیرد.

Their award-winning hearwear design1 is smaller than before for an even more elegant and discreet fit behind your ears

شارژ در حین حرکت

هر کجا که می روید، Styletto AX با شما همراه می شود. و می رود و می رود – کیس شارژ بدون نیاز به شارژ کردن به شما ۴ روز استقلال عجیبی می دهد.

شارژ بی سیم

می توانید سمعک Styletto AX خود را در خانه یا در حین حرکت برای ۱۷ ساعت استفاده در هر بار شارژ مجدد  شارژ کنید. فن‌آوری بی‌سیم کیف شارژ جیبی به شما این امکان را می‌دهد که به‌جای اتصال به برق، شارژر را به سادگی روی یک پد شارژ قرار دهید.

برای خرید جدیدترین سمعک زیمنس کلیک کنید

همچنین می‌توانید یک شارژر Dry&Clean انتخاب کنید که نه تنها Styletto AX شما را شارژ می‌کند، بلکه فناوری تمیز کردن و خشک کردن UVC را نیز ارائه می‌کند تا سمعک‌های شما را در بهترین حالت نگه دارد.

 

-تحت کنترل

Styletto AX همچنین اتصال بلوتوث پیشرفته ای را برای دستگاه های Android6 و iOS به شما ارائه می دهد. بنابراین می‌توانید به راحتی تماس‌های تلفنی، موسیقی و صدای تلویزیون خود را مستقیماً با صدای دیجیتالی با کیفیت بالا در سمعک خود پخش کنید. همچنین می‌توانید Styletto AX خود را به برنامه Signia متصل کنید که از طریق دستیار Signia دارای هوش مصنوعی (AI) پیشگامانه است.

 

 

دستیار سیگنیا

Signia Assistant با الهام از روشی که شبکه عصبی مغز انسان چالش ها را حل می کند، هر زمان که نیاز به تنظیم تنظیمات داشته باشید، پشتیبانی فوری ارائه می دهد.

 

هوش مصنوعی شبکه عصبی عمیق زنده که دستیار سیگنیا را به حرکت در می آورد، انقلابی در مراقبت از شنوایی است. این یک سیستم زنده است که به طور مداوم در مورد نیازهای فردی شما در موقعیت های خاص می آموزد. در نتیجه، ۹۳ درصد از استفاده کنندگان از سمعک، Signia Assistant را یک نوآوری معنادار می دانند که رضایت آنها را از سمعک در موقعیت های شنیداری دشوار افزایش می دهد. ۸۷ درصد از استفاده کنندگان  سمعک را با چنین دستیار هوش مصنوعی انتخاب می کنند.

برای خرید جدیدترین سمعک زیمنس کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

-- بارگیری کد امنیتی --

Scroll to top
Call Now Buttonمشاوره و دریافت نوبت