تست رایگان سمعک

تست رایگان سمعک

تست رایگان سمعک

در مورد تست رایگان سمعک توجه به این نکته ضروری است که حس شنوایی، همانند سایر حس های دیگر نیاز به تطبیق پذیری و عادت کردن به محیط جدید شنیداری در طول زمان دارد.

سمعک نیز همانند سایر تجهیزات پزشکی برای عادت پذیری و استفاده بهینه از آن نیاز به زمان دارد.

جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید (کلیک کنید)
09104963665 

انتخاب بهترین سمعک از بین مدل‌ها و برندهای مختلف برای شما مهم است، به‌طوری‌که شما ممکن است قبل از خرید سمعک یا تست رایگان سمعک برای خود یا یکی از اعضاء خانواده‌تان با دوستان و آشنایان مشورت کنید، یا از طریق اینترنت در این مورد تحقیق کنید. بهترین راه برای خرید سمعک مراجعه به شنوایی‌شناس است.

ابتدای صفحه

خانه سمعک ایرانیان

در خانه سمعک ایرانیان ما متعهد هستیم، که بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم. یکی از این خدمات، امکان تست رایگان سمعک قبل از سفارش سمعک می باشد. تا برای کارشناسان ما مشخص شود که از بین انواع سمعک و مدل‌های مختلف، کدام سمعک برای شما مناسبتر است.شما می‌توانید سمعک‌های ارائه شده توسط خانه سمعک ایرانیان را به مدت یک هفته امتحان کنید و چنانچه رضایت‌مندی کامل داشتید، اقدام به خرید سمعک نمایید. اگر اولین باری است که از سمعک استفاده می‌کنید، چند روز اول باید خیلی صبور باشید تا با سمعک و صدای آن خودتان را تطبیق دهید.

جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید (کلیک کنید)
09104963665 

ظرف چند روز عادت‌پذیری و سازگاری با سمعک اتفاق می‌افتد. همچنین به علت این‌که سمعک جسم خارجی است و بخشی از بدن ما نیست، چند روز طول می‌کشد تا شما به داشتن سمعک در گوش‌تان عادت کنید. یکی از دلایلی که نیاز به تست رایگان در محیط بیرون از کلینیک است، به این دلیل است که شما مطمئن شوید که مشکل شنیدن مکالمات در محل کارتان و در اتاق جلسات، که با آن مشکل داشتید، برطرف شده است. محیط کلینیک برای این‌که شما تشخیص بدهید که سمعک برای شما درست تجویز و تنظیم شده یا نه محل مناسبی نیست.

ابتدای صفحه

کجا ها سمعک را تست کنیم ؟

در مدت زمان تست رایگان سمعک، کارشناسان مرکز ما با شما در تماس هستند تا مطمئن شوند که همه چیز به خوبی پیش می‌رود. پیشنهاد میکنیم در طول این یک هفته شما از سمعک در تمام فعالیت‌های روزمره‌تان استفاده کنید، به طور مثال :

  • در محیط‌های آرام
  • هنگام تماشا تلویزیون با میزان صداهای مختلف
  • هنگام مکالمه با تلفن
  • محیط بیرون از منزل
  • در محیط‌های شلوغ
  • هنگام مکالمه با تلفن

سمعک وایرلس ( بلوتوث دار )

توصیه می شود که در دو، سه روز اول تست رایگان ، سمعک را فقط در خانه و محیط های ارام و خلوت و در مدت زمان کمتری استفاده کنید. این پروسه به شما کمک می کند تا به صورت تدریجی به سمعک و صدای آن عادت کنید. در تمام مدت تست رایگان سمعک، مزایا و معایب احتمالی و مشکلاتی که با سمعک دارید، مانند زمان مکالمه با تلفن و حتی نظر خانواده در باره شکل ظاهری سمعک و … همه را یاداشت نمایید و به کارشناسان ما منتقل نمایید. این امر موجب می شود تا کارشناسان ما بتوانند سمعک را طوری تنظیم کنند که شما در تمامی اماکن بهترین شنوایی را داشته باشید.

جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید (کلیک کنید)
09104963665 

شما از سمعک برای چندین ساعت در روز استفاده می کنید، بنابراین آن باید راحت باشد. درصورتی‌که قالب‌گیری اولیه و ساخت قالب سمعک شما به درستی انجام شده باشد، بعد از چند روز ممکن است دیگر حس نکنید که سمعک روی گوش‌تان قرار دارد. البته که رضایت‌مندی از سمعک بستگی به هزینه، سطح تکنولوژی، ظاهر سمعک، عملکرد سمعک، راحتی استفاده و خدمات پس از فروش نیز دارد. از طرف دیگر، با وجود انواع و مدل های متنوع سمعک با تکنولوژی و برند های مختلف، انتخاب مناسب ترین سمعک که هم مشکلات شنوایی فرد را برطرف کند و هم متناسب با نیازهای فردی و سبک زندگی وی باشد، امری سخت هست.

ابتدای صفحه


ارتباط با ما

  ۰۲۱-۸۸۷۹۹۱۰۴

  ۰۹۱۰-۴۹۶-۳۶۶۵

  ۰۹۱۲-۶۱۲-۰۵۸۴

  info@khanehsamaak.com

  تهران، خیابان گاندی، کوچه دوم، پلاک ۸، ساختمان پزشکان سینا، طبقه ۴، واحد ۱۶

  تهران، خیابان ولیعصر،روبروی بیمارستان دی، کوچه دوم، پلاک ۸، ساختمان پزشکان سینا، طبقه ۴، واحد ۱۶

ابتدای صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

-- بارگیری کد امنیتی --

Scroll to top
Call Now Buttonمشاوره و دریافت نوبت