سمعک سونیک

سمعک سونیک

سمعک سونیک

سونیک یکی از تولیدکنندگان برتر سمعک است که در سال ۱۹۹۸ اولین سمعک خود را در آمریکا تولید کرد. شرکت سونیک هم اکنون متعلق به هولدینگ دانمارکی دمنت است. دمنت بزرگترین تولیدکننده محصولات و تجهیزات شنوایی در دنیاست. بنیانگذاران این شرکت دکتر نوماس استکهام ، دکتر داگلاس چابریس ، دکتر کارورمی بودند که عمر خود را صرف چگونگی تولید صدا و پردازش آن در مغز کرده اند.

سمعک سونیک در ۵ سطح تکنولوژی تولید می شود که در تصویر زیر تفسیر شده اند.

جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید (کلیک کنید)
09104963665 

سمعک سونیک

پلتفرم های سمعک سونیک

SPVT

این پلتفرم طوری طراحی شده است که با سیستم عملکردی خطی حلزون عملکردی مشابه داشته و این باعث می شود صدا طبیعی تر به کاربر برسد . همچنین این پلتفرم دارای انتقال فرکانس است که یک تکنولوژی منحصر به فرد و خاص است و عملکرد آن برای کاربرانی است که کم شنوایی شدید در فرکانس های بالا دارند و شنوایی آن ها در این فرکانس عملاً از بین رفته است.

از ویژگی های دیگر این پلتفرم می توان به کاهش نویز باد و محیط ،دارای سیستم کاهش نویزهای ناگهانی، کاهش بازآوایی مدارات ضد فیدبک تطبیقی، شناسایی اتوماتیک محیط های مختلف و هماهنگی دو گوش … را می توان اشاره کرد.

Extended

این پلتفرم پردازشی شرکت سونیک با سرعت پردازشی بالاتر که صدا را واضح و طبیعی به گوش می رساند جدیدترین پلتفرم شرکت سونیک می باشد و تجربه صدای واقعی را برای کاربر ایجاد می کند. این پلتفرم آخرین دستاورد شرکت سونیک بوده که مدیریت نویز و پردازش گفتار بسیار قوی داشته به صورتی که تجربه یک صدای واقعیِ روزمره در محیط های مختلف شنیداری را برای کاربر لذت بخش می کند. سمعک های ساخته شده با این پلتفرم در سطوح مختلف تکنولوژی، متوسط، پیشرفته و عالی موجود است.

جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید (کلیک کنید)
09104963665 

Sound DNA

جدیدترین پلتفرم سمعک سونیک بوده که به صورت خودکار به شناسایی نویز محیط پرداخته و در مقایسه با سیگنال گفتاری نویز را کاهش می دهد. این پلتفرم دارای سیستم مدیریت سیگنال گفتاری در حضور نویز بوده و همچنین بر پایه ارتباط بی سیم بین دو سمعک و عملکرد همزمان آن، از تاثیر نویز نامطلوب در یک سمت که ممکن است بیشتر از سمت مقابل باشد، می کاهد و به بهبود سیگنال در هر دو گوش کمک می کند.

انواع سمعک سونیک

Cheer

این سمعک دارای دو مدل مختلف پشت گوش و داخل گوش هوشمند وایرلس در سه سطح تکنولوژی (۲۰, ۴۰, ۶۰) و مناسب برای کم شنوایی ملایم تا شدید دارای سیستم های حذف فیدبک، کاهش نویز، انتقال فرکانس و دارای پلتفرم SPVT، پردازش سریع و اتوماتیک جهت انطباق با محیط های جدید، دارای کیفیت صدای بالا و شفاف و همچنین فوق العاده زیبا و کوچک دارای پوسته های مقاوم در برابر آب و گرد و غبار، و میکروفون های جهت دار تطبیقی را دارا می باشد. این سمعک ها با توجه به سطح تکنولوژیشان دارای قیمت بسیار مناسبی می باشند.

Journey

این سمعک از قوی ترین سمعک های این کمپانی می باشد که برای کم شنوایی شدید بسیار مناسب است. پلتفرم این سمعک SPVT مباشد. این سمعک دارای ولوم کنترل چرخشی، دکمه تغییر برنامه،  دارای انتقال فرکانسی، سیستم کاهنده نویز قوی، مدارات ضد فیدبک، هماهنگی دو گوش، دارای چراغ LED و تکنولوژی اتوماتیک در دو رده ۴۰ و ۸۰ می باشد.

radiant

سمعک سونیک radiant از نوع پشت گوشی و با پلتفرم extended در سطوح تکنولوژی ۶۰ و ۸۰ و ۱۰۰  مناسب برای کم شنوایی های ملایم تا شدید است. این سمعک ها نسبت به سمعک های قبلی صدا را واضح تر به گوش می رساند و در محیط های مختلف شنیداری، قابلیت کاهش نویز بیشتری دارند. این سمعک ها با وصل شدن به وسایل جانبی و گوشی های همراه، قابلیت شخصی سازی قوی دارند و می توان با توجه به اولویت های کاربر، به راحتی آن ها را تنظیم کرد. این سمعک دارای پوسته مقاوم در برابر گرد و خاک می باشد.

جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید (کلیک کنید)
09104963665 

Enchant

این مدل سمعک از محصولات جدید و پیشرفته شرکت سونیک می باشد. اینچنت از نظر ظاهری به‌صورت سمعک نامرئی  پشت گوشی (BTE) و مینی‌رایت عرضه شده است. تنوع محصولات خانواده اینچنت برای طیف وسیعی از کم شنوایی‌ها (ملایم تا عمیق) قابل تجویز است. این سمعک ها به صورت مستقیم و بدون رابط با موبایل متصل می شوند. در برخی از مدل ها به صورت شارژی هم موجود می باشند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Scroll to top
Call Now Buttonمشاوره و دریافت نوبت