سمعک داخل گوش

سمعک داخل گوش

سمعک داخل گوش چیست؟

سمعک داخل گوش یا همان ITE بزرگترین نوع سمعک درون گوشی است. آن‌ها طوری طراحی شدند، تا در نیمه پایینی گوش خارجی یا کل گوش خارجی  قرار بگیرند. بسیاری از افرادی که کم شنوایی دارند ترجیح می دهند از سمعک داخل گوش استفاده کنند و کمتر رغبت می کنند از سمعک پشت گوشی استفاده کنند زیرا به دلیل جنبه های روانی و افزایش اعتماد به نفس ترجیح میدهند از سمعک داخل گوش به خصوص سمعک های نامرئی استفاده کنند.

به‌طور معمول طول عمر باتری در سمعک‌های داخل گوشی ITE ده تا پانزده روز می‌باشد. البته با توجه به شدت کم شنوایی و سطح تکنولوژی سمعک و تعداد ساعاتی که در روز فرد از سمعک استفاده می‌کند، طول عمر باتری می‌تواند متغیر باشد.

جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید (کلیک کنید)
09104963665 

برای ساخت این سمعک ها ابتدا قالب گوش فرد گرفته میشود و با استفاده از این قالب سمعک برای شخص موردنظر ساخته میشود و این سمعک برای شخص دیگری قابل استفاده نیست.

مدل های سمعک داخل گوش

IIC

این مدل سمعک برای کسانی که کم شنوایی خفیف تا متوسط دارند قابل استفاده است و در کم شنوایی های شدید افراد نمی توانند از این سمعک استفاده کنند. این نوع سمعک که در اصطلاح به آن سمعک نامرئی هم میگویند در تمام زوایا غیرقابل مشاهده است.

سمعک داخل گوش

CIC

این سمعک نسبت به سمعک های مدل قبلی کمی بزرگتر بوده و عمق کانال خارجی را پر می کند. این سمعک ها نسبتا قویتر بوده و تا کم شنوایی های شدید را پوشش می دهد. این سمعک قابلیت اتصال به موبایل و سایر لوازم جانبی را دارد و برای کسانی که کانال گوش آنها بزرگتر است بسیار مناسب میباشد.

جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید (کلیک کنید)
09104963665 

CIC

ITE

این سمعک نسبت به دو مدل قبلی بزرگتر بوده و قابل مشاهده است و برای کسانی که قبلا از این نوع سمعک استفاده کرده اند بسیار عالی میباشد. این سمعک بسیار قویتر بوده و قابلیت اتصال به وسایل جانبی را دارد.

ITE

مزایای سمعک داخل گوش

  • سوت و فیدبک کمتر نسبت به بقیه سمعک ها
  • امکان اتصال به لوازم جانبی
  • بسیار قوی و مناسب برای تمام محدوده های کم شنوایی
  • دارای میکروفون های جهت دار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Scroll to top
Call Now Buttonمشاوره و دریافت نوبت